Duszpasterze

Ks. Krystian Janko

proboszcz parafii, dziekan dekanatu pszczyńskiego

Ur. 9 marca 1951 roku w Paniowach.

Święcenia prezbiteratu: 15 kwietnia 1976 roku w Katowicach z rąk ks. bpa Herberta Bednorza.

Pracował jako wikariusz w parafiach: MB Królowej Różańca Świętego w Łaziskach Górnych; Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach; św. Maksymiliana Kolbego w Bielsku-Białej Aleksandrowicach.

W latach 1985-1990 - rekolekcjonista w Domu Rekolekcyjnym w Kokoszycach.

Od 2 lutego 1990 roku - proboszcz



Ks. Andrzej Cioska

wikariusz

Ur. 15 maja 1970 roku w Siemianowicach Śląskich.

Święcenia prezbiteratu: 13 maja 1995 roku w Katowicach z rąk ks. abpa Damiana Zimonia.

Pracował jako wikariusz w parafiach: Bożego Ciała w Jankowicach-Rybnickich, św. Barbary w Chorzowie, Ducha Świętego w Tychach, MB Różańcowej w Katowicach-Zadolu, NSPJ w Czerwionce-Leszczynach.

Od 31 sierpnia 2017 roku w naszej parafii.


Ks. Łukasz Piper

wikariusz

Ur. 12 października 1992 roku w Chorzowie.

Święcenia prezbiteratu: 13 maja 2017 roku w Katowicach z rąk ks. abpa Wiktora Skworca.

Od 31 sierpnia 2017 roku w naszej parafii.